top of page

Zostań naszym partnerem!

spotkanie biznesowe

Współpracę z naszą firmą doceniło już ponad 5 tysięcy partnerów handlowych. Sukces firmy jest w dużej mierze ich udziałem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferować usługi na najwyższym poziomie.

Nasza firma może poszczycić się tym, że oferuje szeroki asortyment towarów oraz korzystne kredyty kupieckie.

Do dyspozycji naszych Kontrahentów jest przejrzysty system sprzedaży internetowej B2B, który służy jako narzędzie do dokonywania zakupów. Nie trzeba tracić czasu na kontakt telefoniczny lub mailowy i dopytywać o dostępność i ceny poszczególnych pozycji - wszystko jest pokazane czarno na białym.

Dokładamy wszelkich starań, by nasz serwis oraz logistyka funkcjonowały niezawodnie, a realizowanie reklamacji przebiegało sprawnie.

To wszystko sprawia, że Partnerzy Handlowi decydujący się na współpracę z firmą DORA, zyskują profesjonalnego i rzetelnego dostawcę.

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą może zostać naszym Klientem. Aby dokonywać zakupów w DORA konieczne jest dokonanie odpowiedniej rejestracji w Biurze Obsługi Klienta. Krótki proces rejestracji wymaga, w zależności od rodzaju działalności, dostarczenia odpowiednich dokumentów:

  • Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej (w przypadku osoby fizycznej lub spółki cywilnej)

  • Odpis z rejestru handlowego (w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółdzielni lub spółki akcyjnej)
    Konieczne są również:

  • Zaświadczenie o numerze identyfikacji podatkowej – NIP

  • Zaświadczenie o numerze identyfikacyjnym – REGON 

Klientów detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie identycznie jak w systemie B2B, dostępny jest cały nasz aktualnie dostępny asortyment.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów zapraszamy do kontaktu.

bottom of page